שיתוף פעולה בין משתלות חישתיל ואתר שוקבוק, הגדולים בתחומם בישראל, למכירת שתילים ברשת

01 נוב 2018

משתלות חישתיל, היצרנים והיצואנים הגדולים בארץ של שתילים, ואתר "שוקבוק", אתר המכירות העצמאי הגדול בישראל בתחום החקלאות, הודיעו על שיתוף פעולה במסגרתו ימכרו ברשת צמחי תבלין ונוי של חישתיל לגידול ושתילה עצמיים. 

מהפיכת הקניות ברשת כמעט שלא הגיעה לענף השתילים, בעיקר בשל הקושי במשלוח צמחים חיים. כעת החליטה "חישתיל" להכנס גם לתחום זה, לצד המכירה במשתלות. באתר ניתן לבצע הזמנות של מבחר של שתילי ירקות, צמחי תבלין, מרפא ונוי המתאימים להכנת חליטות ותבשילים. ההיצע יתעדכן לפי העונות המתאימות לשתילה והצמחים יגיעו במשלוח עד לבית כשהם נשמרים בתנאים מתאימים. 

את הצמחים ניתן יהיה למקם בחלון המטבח, במרפסת או בגג ולהנות מאספקה שוטפת של עלים וירקות בריאים ונקיים. 

אתר שוקבוק הוקם ע"י מגדלים וחברים מרחבי הארץ במטרה להגיע עם תוצרת טריה במהירות ישירות למשפחות בבית ללא תיווך גורם מסחרי כלשהו. האתר מציע פירות, ירקות, עלים ועשבי תיבול, כשלצד כל מוצר, ירק או פרי באתר מצוין שם המגדל וכתובתו. 

בין צמחי חישתיל הניתנים לרכישה און ליין מנטה אשכולית ומנטה תפוז, שלעליהם טעם המנטה והנענע המוכר עם שילוב עדין של תפוז או אשכולית. זני המנטה מיועדים לשתילה בכל עונות השנה ולא דורשים תחזוקה רבה, כך שיתאימו גם למי שאינו מיומן בגידול עצמי. מנטה אשכולית צומחת בצורה זקופה וצפויה להגיע לגובה של 50 ס"מ עם פריחה בצבעי סגול בהיר. מנטה תפוזית מתפתחת בצורה מזדחלת ולכן מתאימה ככיסוי קרקע ריחני.

צמחים נוספים באתר: מפלית אדומה, לבנה, צהובה או ויולט, פיגם רפואי, מליסה לימונית, סליקורניה – הממליח הטבעי למאכלים ועוד. 

ניתן לראות את המבחר ולבצע הזמנות בקישור: https://www.shookbook.co.il/product-category/plants/

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

זוהר טבנקין 0587824237