'ועידת ישראל לחקלאות ה-12' תתקיים באופן פיזי לאחר שבשנה שעברה התקיימה באולפני ynet בשל הקורונה

24 יונ 2021
אגרומשוב חגיגה חקלאית אגרומשוב חגיגה חקלאית

לאחר ההצלחה הכבירה של תערוכת אגרומשוב 2021 שהייתה הארוע החקלאי הראשון בעידן שלאחר הקורונה,  והתערוכה הראשונה בעולם שהתקיימה  באופן פיזי קבוצת משוב מודיעה כי גם ״וועידת ישראל לחקלאות״ חוזרת להתקיים באופן פיזי. השנה תציין הוועידה 12 שנים להקמתה ותתקיים גם השנה במתכונת של יומיים  עם כנסים מקצועיים בבית מלון.

״ועידת ישראל לחקלאות״ הינה האירוע החשוב ביותר של ענף החקלאות וההתיישבות העובדת בישראל, המהווה זירת שיח רב תחומי ובמה יחידה מסוגה  לדיוני עומק מרתקים על הענף. הוועידה מפגישה בין מקבלי ההחלטות ומובילי דעה בחברה הישראלית, ראשי ענף החקלאות, מנהיגי ההתיישבות העובדת וראשי הארגונים החקלאיים, אנשי ממשל, בכירי המשק והכלכלה, יצואנים, משווקי תוצרת חקלאית, רשתות שיווק, יצרני ומשווקי, תשומות ותוצרת חקלאית, חקלאים מובילים, חוקרים, אנשי תקשורת ואקדמיה. ועידת ישראל לחקלאות, הפכה למסורת , ובעצם זהו המפגש היחיד בישראל בו מתקיים ״סיעור מוחות לאומי״ אפקטיבי, בנושאים הבוערים ובאתגרים הגדולים של החקלאות וההתיישבות העובדת בישראל, תכנון אסטרטגי של עתיד החקלאות בישראל, מפגש בין צמרת הממשלה, הגופים החקלאיים והחקלאים עצמם וכו'. על פי התכנון הוועידה תתקיים במהלך חודש דצמבר 2021, כבר במהלך תערוכת אגרומשוב ציינו רבים מהמשתתפים כי הם מצפים לחזרת הוועידה לפורמט הקבוע לאחר שבשנה שעברה התקיימה הועידה באופן מכוון באולפני ynet בשל אילוצי הקורונה.

מנכ"ל הוועידה חיים אלוש פעל לקידום הפעילות: "12 שנים לאחר שהתחלנו בקיום הוועידה במטרה לשים את החקלאות על סדר היום של מקבלי ההחלטות במדינת ישראל אנו לשמחתי חוזרים לקיים את הוועידה במפגש פיזי, פנים אל פנים ולא דרך המרקע כי שעשינו ביימי הקורונה .לאחר שנת קורונה מורכבת , אנו שמחים להוביל את הועידה שתיתן כלים להתאוששות מהירה  ומעבר לצמיחה והתפתחות החקלאות בישראל ". שרים, חברי כנסת, ראשי הגופים החקלאיים, חברות חקלאיות, חקלאים ובעלי עניין רבים כבר ציינו כי הם חפצים להשתתף באירוע החקלאי המרכזי של ישראל. ״ועידת ישראל לחקלאות״ היא המקום האידאלי לחיזוק קשרים והכרויות בין הגורמים החשובים בענף החקלאות. הועידה כאמור תפגיש  בין מקבלי ההחלטות ומובילי דעה בחברה הישראלית, שרים, ראשי בנקים, ראשי ענף החקלאות, מנהיגי ההתיישבות העובדת וראשי הארגונים החקלאיים, אנשי ממשל, בכירי המשק והכלכלה, יצואנים, משווקי תוצרת חקלאית, רשתות שיווק, יצרני ומשווקי תשומות ותוצרת חקלאית, חקלאים מובילים, חוקרים, אנשי תקשורת ואקדמיה.

רישום לחוזר השבועי של האיחוד החקלאי

שם* דואר אלקטרוני * טלפון נייד
חובה למלא רק את השדות המסומנים ב *

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.