"ההנאה הכי גדולה שלי - להיות קרובה לעצים ולחקלאים"

18 אפר 2017
איילת שר שלום איילת שר שלום צילום: עידית פרץ

איילת שר-שלום (36) תושבת קצרין, משמשת מזה כחמש שנים כטכנאית מחקר במו"פ (מחקר ופיתוח) צפון של החברה לפיתוח הגליל. היא בוגרת הפקולטה לחקלאות ברחובות , שלוחת האוניברסיטה העברית בירושלים.
בסיום הלימודים החליטה כמי שמחוברת מאוד לאזור הצפון, לנופים, לאנשים ולחקלאות, לשוב ולהתגורר באזור "היה לי ברור שאשוב צפונה, גדלתי באלוני הבשן שברמת הגולן, הגולן הוא הבית שלי" אומרת שר-שלום.
 
במסגרת תפקידה כטכנאית מחקר במטעי הנשירים בגליל ובגולן, איילת לוקחת חלק במגוון מחקרים שנועדו לשפר ולדייק את החקלאות באזור. בין מחקרים אלו, מתקיים במו"פ צפון מחקר "שעון מעורר" לעצים, חומר שיעורר את העצים משנת החורף ויחליף את הריסוס.
 
שר-שלום אומרת: "אני אוהבת את עבודת השטח. ההנאה הגדולה שלי היא להיות קרובה לעצים ולחקלאות. העבודה במו"פ צפון מאפשרת לי לעשות בדיוק את זה. אני שמחה להיות חלק מארגון שמייצג את הערכים שאני מחוברת אליהם ונפלא אך יותר כאשר העבודה הינה בחברת אנשים איכותיים המדברים בגובה העיניים, ללא דיסטנס ואגו".
 
במו"פ צפון שופעים מחמאות על תפקודה: "תפקידה של איילת, מהווה חוליה משמעותית בחיבור המחקר אל השטח, דורש מידה רבה של אחריות ולא פעם גם שעות ארוכות מאוד. איילת עומדת בכל אלה באופן מרשים ומקצועי ומוכיחה שוב ושוב שאפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות. היא תורמת יצירתיות ורעיונות טובים שהפכו אותה לשותפה בדיונים מקצועיים בעלי חשיבות והשפעה, והכל בחיוך תמידי ובנועם הליכות. אין ספק שזכינו בעובדת מסורה, אכפתית וחברית."

האיחוד החקלאי

דרך מנחם בגין 74 , תל אביב
תל אביב, 67215
טל: 03-5620621, פקס: 03-5622353
ליצירת קשר בדוא״ל

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

זוהר טבנקין 0587824237